Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PUBG Lite: Darmowa wersja słynnego battle royale od października także w Polsce

Witold piątek, 27 września 2019, 11:15 News

Przypomnijmy – mowa o wersji z zauważalnie niższymi wymaganiami sprzętowymi.

O bezpłatnej edycji byłego króla battle royale pierwszy raz usłyszeliśmy w styczniu. Wtedy jednak z racji tego, iż testy beta odbywały się tylko w Tajlandii, a w zapowiedziach wzmiankowano jedynie inne rynki azjatyckie, nie byliśmy przekonani, czy Lite ukaże się również na Zachodzie. Zwłaszcza że najważniejszą cechą produkcji (oprócz jej darmowości) miała być niska zasobożerność. Kierunek ekspansji zresztą właśnie to sugerował: w kolejnych miesiącach lżejszy PUBG zawitał m.in. do Bangladeszu, Malezji, Brazylii czy Turcji.

Okazuje się jednak, że zagrać w PUBG Lite będziemy mogli także i my. Już zaraz produkcja zostanie udostępniona w kolejnych państwach – w tym oczywiście również w Polsce. Zaskakiwać może to, że tytuł pojawi się również w krajach, w których została wcześniej zakazana jego „duża” wersja – Iraku czy Nepalu. Nie włączą go za to np. mieszkańcy USA, Kanady, Chin (no chyba że mieszkają w Hong Kongu lub Makau) bądź Japonii. Twórcy nie mają jeszcze konkretnych planów wprowadzenie Lite'a na te rynki.

Oferujący tylko mapę Erangel PUBG Lite znajdziecie TUTAJ. W Polsce (i innych krajach) dostępny będzie za darmo od 10 października. Grę pobrać można już teraz. Dodatkowo wszyscy, którzy zechcą wziąć udział w specjalnym wydarzeniu (im więcej graczy to zrobi, tym więcej nagród odblokują), dostaną skórki do M416 oraz AKM. Rejestrować się można w tym miejscu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 30 września 2019, 17:23   tupolew519
super sprawa.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z