1
20.11.2023, 18:15Lektura na 1 minutę
Wideo

Polskie Against the Storm będzie w Game Passie. 95% „pozytywów” na Steamie

Against the Storm to polska gra niezależna od studia Eremite Games.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Against the Storm to ciekawa propozycja polskiego studia Eremite Games. W tym city builderze z elementami roguelite'a należy w czasie rzeczywistym rozbudowywać miasto zamieszkane przez kilka gatunków zwierząt humanoidów o różnych potrzebach. Gra, mimo rozmiarów studia, otrzymuje bardzo regularne aktualizacje oraz ma piękny styl artystyczny silnie inspirowany dziełami głównego artysty Blizzarda. Na Steamie może się pochwalić aż 95% pozytywnych recenzji! Być może kojarzycie ją ze stoiska na naszym CD-Action Expo. Teraz opuszcza wczesny dostęp.


Kiedy premiera Against the Storm?

Against the Storm dostanie wersję 1.0 już 8 grudnia 2023. Gra trafi do Game Passa w dniu premiery. Jest dostępna na PC.

W ramach aktualizacji 1.0 doświadczeni gracze będą mogli zmierzyć się z mechaniką gry w bardzo trudnej próbie Ręki Królowej. Z kolei 23 listopada 2023 wyjdzie ostatnia aktualizacja dopinająca rzeczy na ostatni guzik przed premierą. Tu należy wspomnieć, że nowe łatki trafiają do gry... co dwa tygodnie.


Koniec early accessa

To niejedyna gra, która w tym okresie wychodzi z wczesnego dostępu. Jeśli lubicie wojskowe klimaty, być może zainteresuje was oficjalna premiera Army Reforger.


Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów946

Obserwujących7

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze