1
5.02.2024, 20:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Aktorka z „Szybkich i Wściekłych” reklamuje Skull and Bones na niezręcznym filmiku

Zaangażowanie Michelle Rodriguez ma chyba nas zachęcić do zakupu Skull and Bones.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Skull and Bones otrzymało rzadki przywilej w świecie gier: mimo siedmiu dat premiery najwyraźniej zostanie dociągnięte do końca. Już między 8 a 11 lutego rozpocznie się otwarta beta (wcześniej była zamknięta). Mamy plany rozwoju gry oraz nawet minidokument o tworzeniu świata. Ahoj! Teraz do kompletu dochodzi filmik, w którym celebryta reklamuje nadchodzący tytuł. W tym przypadku wybrano Michelle Rodriguez znaną głównie z „Szybkich i Wściekłych”.


Aha, okej

Jest to dość krępujący filmik, na którym jeden z twórców wprowadza ewidentnie nieco pogubioną gościnię w arkana podboju mórz.


Wow, wow, ahahahaha.


Michelle Rodriguez

Rozgrywkę obejrzycie poniżej:

Gameplay wpisuje się w szerszy trend agnażowania znanych i mniej znanych aktorów do pokazywania gier większej publiczności.


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze