26.07.2022, 12:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Apex Legends: Ujawniono nowego bohatera i datę startu 14. sezonu

Oczywiście kolejna zapowiedź od Electronic Arts i Respawnu nie obeszłaby się bez zwiastuna.

Mobilna wersja Apex Legends robi niezłą furorę od samego początku. Premiera zapowiadana była na lato, ale gotowy produkt dostaliśmy już w maju. Co więcej, w przeciągu zaledwie pierwszego tygodnia po premierze mobilna wersja ponoć zarobiła 5 milionów dolarów, co tylko potwierdza, jak bardzo popularne są w ostatnim czasie gry na nasze smartfony. Choć w tym przypadku na przedzie wciąż jest Call of Duty Mobile, pobrane już przeszło 650 milionów razy.

14. sezon w Apex Legends już za pasem, o czym nie tylko świadczy sam fakt, że najwyższa na to pora (w końcu 13. doczekaliśmy się w maju), ale również opublikowany przez Electronic Arts zwiastun. Dzięki niemu z kolei dowiedzieliśmy się, że następny sezon będzie na nas czekać 28 lipca.

Zwiastun przedstawia też nową postać: ma na imię Vantage i specjalizuje się w walce na bardzo dalekich dystansach, jak to snajperzy mają w zwyczaju. Przedstawiający ją zwiastun jest całkiem długi, bo trwa blisko 5 minut. Na nią poczekamy jednak trochę dłużej, ponieważ pokaże się w grze dopiero 9 sierpnia.

Co ciekawe, takie wydarzenie miało już miejsce dwa dni temu, ale było jedynie kwestią wpadki Respawnu. Studio omyłkowo opublikowało wideo trochę wcześniej, niż planowało, zatem dla niektórych najnowsze ogłoszenie bohatera wcale nie musi być takie nowe.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów529

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane