2
20.02.2024, 14:30Lektura na 2 minuty

Borderlands: Cate Blanchett jako Lilith na pierwszych zdjęciach z filmu

Filmowa adaptacja Borderlands wreszcie powoli odsłania karty. Zaprezentowano dwa pierwsze zdjęcia z nadchodzącej ekranizacji.


Jakub „rajmund” Gańko

Pamiętacie jeszcze o filmie Borderlands? Kinową adaptację przygód naszych najemników z Pandory zapowiedziano lata temu... i jak na razie niewiele z tego wyszło. Coś na planie musiało chyba pójść nie do końca po myśli Eliego Rotha i pozostałych twórców, na co wskazywał choćby komunikat o dokrętkach, za które w zeszłym roku wziął się Tim Miller. Datę premiery filmu ustalono na 9 sierpnia tego roku, więc powoli coś już powinno się zacząć dziać...

I choć na trailer jeszcze musimy poczekać, naszą ciekawość muszą zaspokoić dwa pierwsze zdjęcia, którymi częstuje serwis People. Na jednym z nich widzimy całą ekipę z perspektywy studzienki kanalizacyjnej, w tym Claptrapa (jeszcze bez głosu Jacka Blacka), Arianę Greenblatt jako Tiny Tinę czy Jamie Less Curtis w roli Tannis. Na drugim widzimy już tylko 54-letnią Cate Blanchett, która wciela się w słynną syrenę, Lilith.

Co z tego wszystkiego będzie? Wciąż możemy się zaledwie domyślać. Przypominam, że scenariusz do filmu przygotowali Eli Roth oraz Craig Mazin („Czarnobyl”, serialowe „The Last of Us”), więc wydawałoby się, że całkiem otrzaskany w temacie duet. Obsada również jest całkiem imponująca, więc może nie wyjdzie z tego wcale najgorszy koszmar? Trzymam kciuki i wypatruję zwiastuna!


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1825

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze