1
24.01.2023, 10:15Lektura na 2 minuty

Call of Duty: Modern Warfare 2 doczeka się trybu hardcode w 2. sezonie

Brak klasycznego trybu hardcore w Call of Duty: Modern Warfare 2 bolał, ale w końcu możemy mówić o podjęciu jednoznacznie dobrej decyzji przez Infinity Ward.

Niby Call of Duty to gra o tematyce wojennej, ale jak się śledzi zmiany i aktualizacje na bieżąco, to nietrudno zauważyć, że to tak na prawdę cyrk w przebraniu. Nawet nie wiem, od czego zacząć. Zmiany wyglądu skina, po których gracze żądali zwrotu pieniędzy, czy może słynny antycheat, który faktycznie banuje graczy, ale niekoniecznie tylko tych oszukujących? Żeby jednak być fair, muszę teraz przyznać Activision i Infinity Ward, że podjęli bardzo słuszną decyzję.

Trybu hardcore w Call of Duty: Modern Warfare II był... tak jakby. Zobaczyliśmy go w formie Tieru 1, czyli nazwijmy go tańszą podróbką klasycznego trybu znanego nam z poprzednich odsłon. Dlatego z przyjemnością przekazuję informację, że tradycyjny hardcore zawita do gry wraz z drugim sezonem, który zresztą zapowiada się całkiem sensownie, ale przypominam, że będziemy musieli poczekać na to 2 tygodnie dłużej, niż początkowo planowano.

Dopiszę jeszcze, bo nie wszyscy mogą to wiedzieć. Tryb hardcore jest dla gier z serii Call of Duty elementem zdecydowanie nieodłącznym i pozwala na zabawę... cóż, iście hardcore'ową. Informacje na ekranie są ograniczone do minimum, funkcja ognia bratobójczego hula sobie w najlepsze, a posłać przeciwnika do piachu możemy już przy pomocy od jednego do trzech pocisków.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów966

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane