8
31.01.2023, 14:00Lektura na 1 minutę

Cyberpunk 2077: Nowa aktualizacja z obsługą DLSS 3 i Nvidia Reflex już dostępna

CD Projekt Red udostępnił nowy patch do Cyberpunka 2077, który dodaje obsługę technologii Nvidia DLSS 3 oraz Nvidia Reflex.


Jakub „rajmund” Gańko

Dociekliwi już wczoraj spostrzegli zmiany z bazie danych Steama, które sugerowały rychłą premierę nowej aktualizacji do Cyberpunka 2077. Co prawda nowy patch nie zmienia nawet obecnej wersji gry (pozostajemy przy oznaczeniu 1.61), lecz pecetowym graczom uzbrojonym w karty graficzne GeForce RTX 40xx może znacznie umilić wędrówki po Night City.

Nowa aktualizacja dodaje bowiem do gry obsługę technologii Nvidia DLSS 3 oraz Nvidia Reflex na kompatybilnym sprzęcie. Wpływają one nie tylko na doznania estetyczne płynące z gry, lecz także na wydajność i pozwalają nawet czterokrotnie zwiększyć liczbę klatek na sekundę. Nvidia zapowiadała DLSS 3 już na GTC 2022, używają Cyberpunka 2077 jako jednej z wizytówek nowych możliwości (obok m.in. Portala 2).

Więcej informacji na temat technologii DLSS przeczytacie na stronie pomocy technicznej CD Projektu RED. Niestety, nigdzie nie wspomniano, kiedy możemy spodziewać się wprowadzenia trybu Overdrive: Ray Tracing.

Wypatrywanie nowych aktualizacji Cyberpunka 2077 to wszystko, co nam zostało w oczekiwaniu na premierę dużego dodatku Phantom Liberty, która ma nastąpić jeszcze w tym roku. CD Projekt Red wyjawił niedawno, że rozszerzenie może się pochwalić największym budżetem w historii przygotowanych przez niego dodatków.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1346

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane