1
17.04.2024, 14:00Lektura na 2 minuty

Cyberpunk: Edgerunners – Ruszyła przedsprzedaż planszówki na podstawie serialu

Gra planszowa, która może zainteresować fanów serialu „Cyberpunk: Edgerunners”, jest już dostępna w przedsprzedaży.

Jeżeli anime „Cyberpunk: Edgerunners” przypadło wam do gustu i chcielibyście spędzić z postaciami z serialu nieco więcej czasu, to może was zainteresować pewna nadchodząca planszówka. Cyberpunk Edgerunners: Combat Zone, jak zatytułowano grę, zaoferuje nam bowiem możliwość wzięcia udziału w kolejnych potyczkach między edgerunnerami z Santo Domingo a osiłkami Arasaki.

Od strony samej rozgrywki planszówka jest swego rodzaju bitewniakiem, w którym jeden z graczy staje po stronie edgerunnerów, wśród których znajdziemy doskonale znane z serialu postacie, takie jak David Martinez, Rebecca czy Lucy. Drugi gracz natomiast obejmuje kontrolę nad oddziałami Arasaki z Adamem Smasherem na czele. Grę ma cechować spora dynamiczność, a jej uczestnicy będą szybko i płynnie podejmować różne akcje, zamiast czekać długie minuty na to, aż przeciwnik zakończy swoją turę. Jeśli więc wciąż macie w sobie zapał do dawania w kość Arasace lub chcecie stanąć po stronie korporacji, to na pewno znajdziecie tu coś dla siebie.

Przedsprzedaż gry potrwa do 15 maja i jeśli do tego czasu zdecydujemy się zakupić planszówkę, to dostaniemy także specjalną figurkę i unikatową grafikę. Możemy również sięgnąć po wersję kolekcjonerską, by otrzymać 24 niepomalowane figurki i wiele innych dodatków. Premiera Cyberpunk Edgerunners: Combat Zone przewidziana jest na 4. kwartał 2024 roku.

Jeśli chcecie zamówić planszówkę w przedsprzedaży lub po prostu dowiedzieć się o niej więcej, to zajrzyjcie TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Adam Kołodziejczyk

Za dzieciaka miłość do świata gier zaszczepiły we mnie erpegi (głównie pierwsze Baldury, Fallouty i Gothiki). Dziś mogę śmiało powiedzieć, że choć wciąż jest to mój ulubiony gatunek, to potrafię znaleźć coś dla siebie w niemalże każdym typie rozgrywki. Poza tym uwielbiam wciągać w medium gier osoby, które zupełnie go nie znają.

Profil
Wpisów186

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze