8
6.12.2022, 09:45Lektura na 1 minutę
Wideo

Dead Space Remake: Kolejne 18 minut gameplayu ujawnione

Studio Motive po raz kolejny odsłania karty, jakie trzyma pod płaszczem gameplayu w remake'u Dead Space'a.


Patryk „Delighter” Żelazny

Jak tak dalej pójdzie, to EA Motive rozda nam połowę gameplayu remake'u Dead Space'a, zanim ten w ogóle wyjdzie. Do premiery zostało półtora miesiąca, a mieliśmy najpierw 8 minut pokazu rozgrywki, potem już blisko godzinę, teraz kolejny. Żeby być fair, to przyznam, że developerzy rzucają nam fragmentami w całkiem rozsądnych odstępach czasu. Do tego na tym etapie możemy już spróbować porównać, jak bardzo Dead Space Remake różni się nie tylko od oryginału, lecz także od The Callisto Protocol, czyli najnowszej produkcji twórcy Dead Space'a.

Co tym razem zobaczymy? No, w zasadzie więcej tego samego, co poprzednio. W końcu jak bardzo może się różnić gameplay na początku gry i w trzecim rozdziale? Jest tu sporo szwendania się po statku USG Ishimura, trochę walki, kapka fabuły. Tyle że tak: jak wyżej już wspomniałem, to jest pierwsze 18 minut rozgrywki, więc de facto wiemy już, co zobaczymy po odpaleniu gry.

Gwoli przypomnienia dodam, że Dead Space Remake ma swoją premierę zaplanowaną na 27 stycznia 2023 roku. Ukaże się na pecetach i konsolach nowej generacji (PS5, Xboksy Series X/S).

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1127

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane