1
16.12.2022, 11:30Lektura na 2 minuty

Dead Space Remake: Prace oficjalnie ukończone. Premiera jest bezpieczna

EA Motive pochwaliło się świetnymi wieściami o zakończeniu prac na remakiem Dead Space'a.


Patryk „Delighter” Żelazny

Nowych wieści dotyczących remake'u Dead Space'a raczej nam nie brakowało. Dostaliśmy dużo materiałów z rozgrywki i nieraz liczyły sobie po kilkanaście minut, jeśli nie jeszcze dłużej. Niektórzy mieli już nawet okazję zagrać (w tym Ninho), dzięki czemu wiemy, że będzie na nas w remake'u czekać mniej więcej to, co widzieliśmy 14 lat temu (ale raczej w dobrym znaczeniu tych słów...?). Ale jednak najlepiej będzie to sprawdzić na własną rękę przy pierwszej okazji. A już wiemy, kiedy się tej okazji spodziewać i data nie ulegnie zmianie.

W końcu dostaliśmy informację, na którą wielu z pewnością czekało. Możecie odetchnąć z ulgą, ponieważ Dead Space Remake właśnie trafił do tłoczni (uzyskał tzw. złoty status). Electronic Arts i studio Motive zakończyli główne prace nad grą i developerom zostało tylko jej dopieszczanie oraz być może usunięcie jakichś drobniejszych błędów, jeśli na takowe trafią (o ile założymy, że zakończenie prac równa się wyeliminowaniu tych większych). Data premiery nie jest już zagrożona i pozostało nam tylko cierpliwie zrywać kolejne karteczki w kalendarzu.

Dead Space Remake ukaże się 27 stycznia 2023 roku. Tytuł zawita na komputery osobiste i konsole nowej generacji (to jest PlayStation 5 oraz Xboksy Series X/S).

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1127

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane