1
22.11.2023, 10:15Lektura na 2 minuty

Destiny 2: Bungie zapowiada crossover z Wiedźminem

Elementy inspirowane uniwersum wiedźmina Geralta z Rivii już za moment trafią do Destiny 2.


Jakub „rajmund” Gańko

Wiadomo nie od dziś, że Wiedźmin to prawdopodobnie nasz najlepszy towar eksportowy i inne znane marki lubią go wykorzystywać. Na początku roku mogliśmy chociażby obserwować jego współpracę z Lost Ark. Teraz przyszła pora na inny crossover: Geralt z Rivii teleportuje się bowiem do Destiny 2... a przynajmniej tak jakby, bo będziemy mogli zrobić wiele, by upodobnić swoją postać do słynnego wiedźmina.

Bungie zapowiedziało, że w ramach współpracy z CD Projektem Red do Destiny 2 trafią nowe przedmioty kosmetyczne inspirowane uniwersum stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego. Możemy liczyć na zdobienie pancerza, obudowę Ducha, statek, Wróbla, emotkę oraz cios kończący. Wszystko to będzie dostępne w grze wraz z premierą nadchodzącego Sezonu Życzenia, a więc już 28 listopada. Będzie to ostatni sezon przed premierą Ostatecznego kształtu, w którym Strażniczki i Strażnicy zmierzą się ze Świadkiem w epickim zakończeniu sagi o Świetle i Ciemności.

Jak informował ostatnio Delighter, Destiny 2 mierzy się właśnie ze swoimi najsłabszymi wynikami, jeśli chodzi o liczbę graczy. Być może nowy dodatek i crossover z Wiedźminem nieco poprawią sytuację. Twórcy ponadto zachęcają do wielkiej wyprzedaży w sklepie Bungie, która rozpocznie się już 24 listopada. Nabyć będzie można m.in. Nagrody Bungie, które zostały wcześniej wycofane, a wszystkie zakupy premiowane będą emblematem Darkstar. Z kolei Upadek Światła oraz inne pakiety zawartości są dostępne nawet 67% taniej na wszystkich platformach do 28 listopada.

Więcej informacji znajdziecie w sklepie Bungie.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1778

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze