28.11.2023, 08:30Lektura na 2 minuty

Destiny 2: Dodatek Ostateczny kształt opóźniony

Bungie przesunęły premierę Ostatecznego kształtu, ostatniego dodatku do Destiny 2, o kilka miesięcy.


Jakub „rajmund” Gańko

Bungie zapowiedziało w sierpniu ostatni dodatek do Destiny 2 zatytułowany Ostateczny kształt. Twórcy wiążą z nim na pewno spore nadzieje, szczególnie że ich flagowa gra-usługa nie cieszy się w ostatnim czasie największą popularnością. Ponadto finałowe rozszerzenie ma stanowić kulminację całej historii opowiadanej przez ostatnie 10 lat, w której brali udział gracze z całego świata. Najwyraźniej firma doszła do wniosku, że potrzebuje jednak nieco więcej czasu, by podejść do sprawy z należytą troską i zaserwować nam efektowne zwieńczenie swojej produkcji, które zapamiętamy na całe lata. 

W związku z tym Bungie postanowiło przesunąć premierę Ostatecznego kształtu z 27 lutego na 4 czerwca 2024. Będzie się to oczywiście wiązało ze zmianami w harmonogramie Destiny 2, i tak np. startujący dziś crossover z Wiedźminem zostanie wydłużony aż do premiery ostatniego dodatku. Wszystkie szczegóły przedstawiono na oficjalnej stronie gry.


W lutym udostępnimy nowe zadania tygodniowe zwane Życzeniami oraz Chwile Triumfu z unikalnymi nagrodami. Następnie aż do marca będą trwały Zawody Strażników z odświeżoną rywalizacją klasową. W kwietniu wystartujemy z dwumiesięczną aktualizacją Destiny 2: Into the Light, która ma przygotować Strażników na kolejne przygody. Oprócz tego będą pojawiać się nowości od naszego zespołu PvP, w tym trzy nowe mapy, które udostępnimy w maju.


Bungie zapewnia, że należycie wykorzysta dodatkowy czas na stworzenie Ostatecznego kształtu, by zapewnić wszystkim graczom pamiętną zabawę. Więcej szczegółów mamy poznać w kwietniu.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1776

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze