4
2.01.2023, 11:30Lektura na 2 minuty

Diablo 3 znów zabierze nas do czasów „jedynki”. Ciemność nad Tristram nadchodzi

W Diablo 3 nostalgia uderzy pełną parą po raz kolejny. Blizzard niedługo jeszcze raz otworzy portal do Tristram.


Patryk „Delighter” Żelazny

Powiedziałbym, że czekanie na Diablo IV stało się nieco spokojniejsze, od kiedy poznaliśmy datę premiery, ale doniesienia w tle sprawiają, że jest całkowicie odwrotnie. Można by niby ten czas spędzić w najnowszym Diablo Immortal, tyle że wszyscy pamiętamy jego oceny, a do tego to perfidny skok na kasę, jak pisał Krigor w swojej recenzji. To idealny przykład tego, jak kończy się wypuszczanie tytułu, którego nie chciał nawet projektant poprzedniej części – ludzie nie są zadowoleni... jednak i tak Activision Blizzard zarobiło góry pieniądzy. W tym wszystkim ratunkiem cały czas pozostaje między innymi trzecia odsłona serii. A jak zapowiedział Blizzard, niedługo doczekamy się kolejnej edycji wydarzenia Ciemność nad Tristram.

Odkurzę waszą pamięć i przypomnę, że 31 grudnia Blizzard obchodził rocznicę serii Diablo i jednocześnie jej 26. urodziny. Z tej okazji już pojutrze, 4 stycznia(*), do „trójki” kolejny raz wejdzie wydarzenie, które pozwoli nam ponownie odwiedzić lokacje z pamiętnej „jedynki”. Więcej szczegółów czeka na was w ogłoszeniach na oficjalnej stronie Diablo III.


Niezależnie od tego, czy jesteś weteranem serii Diablo spragnionym nostalgii, czy nowicjuszem spragnionym posmakowania przeszłości serii, ten coroczny i wypełniony miłością hołd dla korzeni Diablo jest czymś dla ciebie.


Fragment ogłoszenia Blizzarda

Kultyści pojawili się w grze już w nocy pierwszego stycznia, kiedy część z nas dalej świętowała wejście w Nowy Rok. Z kolei portal do przeszłości Tristram otworzy się 4 stycznia o godzinie 1:00 w nocy.

(*) Wydarzenie rozpoczyna się tak naprawdę 3 stycznia o godzinie 16:00 PST, ale podane przeze mnie daty uwzględniają już różnicę w strefach czasowych.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1131

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane