1
23.09.2022, 06:30Lektura na 2 minuty

Diablo II: Resurrected – Strefy Terroru zawitały do gry w nowej aktualizacji

Pomimo ciągłego wsparcia dla Immortala, Blizzard nie zapomina także o remasterze Diablo II. Droga do 99. poziomu w Resurrected właśnie została nieco urozmaicona.

Jak zapewne wiecie, niedługo możemy spodziewać się rozpoczęcia testów Diablo IV. Co prawda w pierwszej kolejności zaproszeni zostaną tylko wybrani gracze, ale już na początku nowego roku powinna odbyć się kolejna, już otwarta tura testów. Do tego gdzieś tam majaczy aktualizacja do tej abominacji, jaką jest Immortal i można powiedzieć, że Pan Grozy, jak na kogoś (coś?) zabitego już co najmniej trzykrotnie, ostatnimi czasy jest całkiem żywy.

Okazuje się, że to nie koniec nowości przygotowanych przez Blizzarda, ponieważ Diablo 2: Resurrected, czyli gra, bądź co bądź, kompletna i tylko odświeżająca klasyka sprzed dwóch dekad, właśnie otrzymała nową zawartość. Podróż do 99. poziomu w Diabolo 2 była satysfakcjonująca i jako ktoś regularnie wracający do tej odsłony, nigdy nie czułem się tym przesadnie zmęczony, ale wiecie jak jest: nowe czasy, nowy odbiorca, nowe potrzeby i nowe funkcje. Developerzy, chcąc urozmaicić endgame, postanowili wzbogacić grę o Strefy Terroru, ale spokojnie – można je całkowicie zignorować.

Diablo II: Resurrected

By zyskać do nich dostęp, musimy co najmniej raz ukończyć dodatek Lord of Destruction, czyli pokonać Baala – jeśli macie postać, którą już to zrobiliście, Strefy będą automatycznie odblokowane. Pomysł przypomina odrobinę szczeliny z Diablo III: od teraz co godzinę w świecie gry będą pojawiać się specjalne, silniejsze o co najmniej 2 poziomy od gracza potwory, których zabicie dostarczy nam większej ilości łupów oraz punktów doświadczenia. Zmiana oryginalnego doświadczenia nie jest więc duża, ale znacząca dla tych, którzy chcą szybciej rozwinąć swoją postać.

Ponadto już 6 października rusza kolejny sezon rozgrywek rankingowych, w ramach którego możemy pościgać się z innymi graczami do wspomnianego 99. poziomu. Na chętnych czekają nowe talizmany i nowe słowo runiczne, dzięki któremu najwyższy poziom trudności Diablo 2 będzie tylko odrobinę łatwiejszy.

Redaktor
Samuel Goldman

Człowiek (?) o co najmniej dwóch twarzach, PC Master Race z lenistwa, bo ciągle kiepsko idzie mi granie na padzie. Moja supermoc to nieprzyzwoicie duża wiedza na temat pewnej serii gier z akronimem w tytule, a supersłabość to liczne próby przejścia soulsów na klawiaturze. I koty. I dobre jedzenie. I dużo nieskończonych gier z wczesnego dostępu. I stare erpegi. I kawa. I...

Profil
Wpisów234

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane