29.03.2022, 07:30Lektura na 2 minuty

Diablo Immortal: Blizzard rozda zestawy ozdobne za wstępną rejestrację

Ruszyła przedsprzedaż Diablo Immortal na platformie iOS, gdzie podano orientacyjną datę premiery mobilnej produkcji Blizzarda i NetEase. Twórcy zapowiedzieli też opcję zmiany klasy postaci.

Ogłoszenie Diablo Immortal na zawsze zapamiętamy jako podręcznikowy przykład tego, jak NIE należy zapowiadać swoich produkcji. Mimo że od tamtego momentu minęły już ponad trzy lata, wciąż doskonale pamiętamy uczucie rozczarowania. Być może zapowiadana na ten rok premiera zmieni jednak nasz stosunek do gry - w końcu nawet Bastian przekonywał, że to dobry tytuł. Jeśli jeszcze nie zarejestrowaliście się wstępnie do jego testowania, Blizzard właśnie ogłosił dodatkową zachętę.

Twórcy zapowiedzieli, że jeśli przynajmniej 30 mln chętnych zarejestruje się wstępnie (opcja dla posiadaczy smartfonów z Androidem) lub złoży zamówienie przedpremierowe (wariant dotyczący iOS-owców), odblokują dla wszystkich graczy zestaw ozdobny Horadrimów. Aby go otrzymać, będzie trzeba jedynie ukończyć samouczek w ciągu 30 dni od premiery gry. Swoją drogą, 30 mln... To sporo mówi o skali premiery, na jaką liczy Blizzard.

O samym zestawie twórcy piszą tak:


Inspirowany Bractwem Horadrimów, starożytną grupą magów i czarodziejów wybranych przez archanioła Tyraela, zestaw ozdobny Horadrimów okrywa tych, którzy go założą złotą chwałą. Wykuty w światłości ekwipunek przeznaczony jest wyłącznie dla najbardziej oddanych poszukiwaczy przygód i zmienia się w zależności od umiejętności bitewnych noszącego, zapewniając charakterystyczny wygląd dla każdej z klas.


Choć rejestracja wstępna w Google Play trwa już od dawna, to opcję przedsprzedaży na platformie iOS uruchomiono dopiero wczoraj. Wiąże się z tym interesująca sytuacja: w AppStorze pojawia się bowiem informacja, że gra ukaże się 30 czerwca. Pracownicy Blizzarda zdążyli ją zdementować, wyjaśniając, że to tylko tymczasowa data orientacyjna. O oficjalnej premierze mamy dowiedzieć się więcej wkrótce.

Tymczasem Blizzard pochwalił się na swoim blogu, że w Diablo Immortal czeka nas nie tylko możliwość zmiany elementów ozdobnych naszej postaci, lecz także... wybranej klasy. Ma to w prosty sposób pomóc nam wypróbować każdą z oferowanych możliwości bez utraty postępów w rozwoju naszego bohatera.


Kiedy zmienicie klasę, zachowacie wszystkie swoje postępy na poziomach mistrzowskich. Otrzymacie nowy zestaw przedmiotów, w które się wyposażyliście, i będziecie mogli przenieść do nich wszystkie swoje postępy w zdobywaniu przedmiotów i klejnotów. Żaden z waszych starych przedmiotów nie zostanie utracony, a postępy w zdobywaniu naczyń horadrimów i Piekielnego Relikwiarza pozostaną niezmienione.Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1868

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze