2
3.08.2023, 07:30Lektura na 2 minuty

Diablo IV: Najbliższy patch wzmocni bossów, a także czarodzieja i barbarzyńcę

Activision Blizzard opublikowało szczegóły aktualizacji, która trafi do Diablo IV w przyszłym tygodniu.


Jakub „rajmund” Gańko

Activision Blizzard nie ustaje w sprzątaniu po bałaganie, jaki samo wprowadziło niedawnym patchem, który oburzył graczy. Wyczekiwany pierwszy sezon Diablo IV przyniósł kolejne problemy techniczne, aż developerzy musieli przepraszać i obiecywać poprawę. Jej zwiastunem ma być nadchodząca aktualizacja 1.1.1, która trafi na serwery gry 8 sierpnia.

Jedną z głównych atrakcji patcha ma stanowić wzmocnienie postaci barbarzyńcy i czarodzieja. Blizzard obiecuje, że ten pierwszy zyska szybszą regenerację furii, co ma wpłynąć na jego efektywność w walce na początkowych etapach gry. Drugi z kolei ma dostać usprawnienia na tablicy paragonów, co ma sprawić, że będzie miał wyższe szanse na przeżycie w endgamie. Część graczy jednak już zwraca uwagę, że to w gruncie rzeczy niewielkie zmiany, które nie rozwiążą problemów z wieloma buildami. Pomniejsze usprawnienia dotkną także pozostałych klas.

Na szczęście na tym atrakcje wprowadzone w aktualizacji 1.1.1 się nie kończą. Twórcy obiecują także zwiększone zagęszczenie potworów, które napotkamy w Piekielnych Przypływach oraz Podziemiach Koszmarów. Bossowie powyżej 60. poziomu będą mieli więcej zdrowia, a już od 35. poziomu zostawią po sobie gwarantowane przedmioty legendarne. Te ostatnie dostaniemy także od każdego goblina powyżej 15. poziomu. Blizzard poprawił również nagrody za wydarzenia legionowe (w ich przypadku otrzymamy gwarantowany legendarny przedmiot już od 35. poziomu).

Ponadto patch 1.1.1 do wprowadzi do Diablo IV mnóstwo innych poprawek i zmian w balansie (oraz zmniejszenie kosztów resetowania umiejętności, hurra!). Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ. Niestety na razie nie ma wśród nich mowy o obiecanym ulepszeniu konia.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1849

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze