1
22.06.2022, 12:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Do Call of Duty: Warzone i Vanguard zawita Terminator

Activision z kolejnym crossoverem. Była Godzilla i King Kong, był Snoop Dogg, teraz czas na Terminatora.

Pewnie wielu z was powie, że terminatorzy biegają po mapach Warzone'a i Vanguarda niemal od premiery gry. Trudno się z tym kłócić, a dobrym dowodem tego jest sam Ricochet, czyli anti-cheat stworzony na potrzeby Warzone i Vanguarda. Ostatnio nawet otrzymał nowy element zabezpieczeń i podejrzanym o oszukiwanie zabiera broń, w tym nawet pięści. Sytuacja jednak się odwróci, ponieważ niedługo wszyscy będą mogli zostać terminatorami, a do tego wciąż zachować status uczciwego gracza.

Mowa tutaj oczywiście o kolejnym crossoverze w wykonaniu Activision. Sezon czwarty w Call of Duty: Warzone i Vanguard przybył już dzisiaj wraz z Najemnikami Fortuny. Z tej okazji nie obeszłoby się bez battle passa. Co nas czeka w najnowszej aktualizacji?

Jak zapowiedzieli twórcy, nowa przepustka zawiera 100 poziomów nowej zawartości, ale znajdzie się również spora garść darmoszek. Pojawiły się dwie nowe bronie, operator, 25 przedmiotów (wliczając w to schematy broni, breloki i tła), możliwość zdobycia do 1300 punktów COD – 300 jest darmowych, pozostałe 1000 możemy zdobyć przy pomocy przepustki – złoty pancerz i wiele więcej. Po szczegóły warto udać się na oficjalną stronę Call of Duty.

Co jednak jest najciekawsze: w grze pojawią się również Terminatorzy. Ikoniczny T-800 oraz T-1000, ale jasna sprawa nie na stałe. Obie maszyny ukażą się w środku sezonu w ograniczonych czasowo pakietach.

Kiedy w Call of Duty Warzone ruszył właśnie 4. sezon, w międzyczasie trwają prace nad mobilną odsłoną – niedawno wyciekł 2-minutowy gameplay i trzeba przyznać, że produkcja przeznaczona na smartfony zapowiada się interesująco. No i też nie można zapominać o drugiej części Warzone, która powinna się pojawić jeszcze w tym roku, ale pamiętajcie, że nie przeniesiecie tam swojego progresu z „jedynki”.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów327

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane