4.03.2024, 14:00Lektura na 1 minutę

Doom zadebiutował na szczoteczce do zębów

Kolejny rozdział sagi o najbardziej absurdalnych platformach do grania w Dooma.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Zbliżamy się do momentu naszej historii, w którym bardziej na miejscu byłoby pytanie „Na czym nie można odpalić Dooma?”. Niedawno Husqvarna ogłosiła, że na niektórych modelach jej kosiarek będziemy mogli zagrać w ten kultowy tytuł. Wcześniej mogliśmy zobaczyć wersję działającą na komórce, kolczykach czy teście ciążowym

Nadeszła pora na szczoteczkę do zębów, a jak wiadomo, było to nieuniknione. Aaron Christophel udostępnił na YouTubie filmik, w którym przedstawia nieźle działającą grę na modelu Evowera Planck Mini. Wspomniana szczoteczka posiada połączenie z Wi-Fi, kolorowy wyświetlacz i dedykowaną aplikację, przez co uruchomienie Dooma brzmi jak łatwe zadanie.

Christophel musiał podłączyć myszkę poprzez Bluetooth, aby kontrolować Doom Guya. Oczywiście oprócz świetnej zabawy pojawia się pytanie, jak bezpieczne są urządzenia z wbudowanym oprogramowaniem, skoro można zhakować je w tak prosty sposób? 

Pozostawmy odpowiedź ekspertom, natomiast moim pierwszym wyborem przy graniu w Dooma zdecydowanie będzie inna, mniej wymagająca platforma. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów482

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze