13.05.2022, 09:15Lektura na 1 minutę

Dying Light 2: Fabularne DLC opóźnione, zmiany w dalszych planach rozwoju

Techland zmodyfikował plany wsparcia odnośnie do Dying Light 2: Stay Human. Fabularne DLC ujrzymy dopiero po wakacjach.


Patryk „Delighter” Żelazny

Dying Light 2 to tytuł wciąż świeży, cieszący się ogromnym wsparciem developerów – a tym może się wciąż poszczycić nawet „jedynka” – nic dziwnego zresztą. Żyjemy już w czasach, gdzie popremierowe, często duże update'y są czymś zupełnie naturalnym i byłoby to wręcz dziwne, gdyby ich nie było. Techland oczywiście zalicza się do grona wspierających, wobec czego niedawno otrzymaliśmy sporą aktualizację wprowadzającą nową grę plus, a teraz cierpliwie czekamy na pierwsze fabularne DLC, które „ma nas zaskoczyć”. Niestety, w tej sprawie nie mam najlepszych wieści.

Wychodzi na to, że developerzy potrzebują trochę więcej czasu na przygotowanie dodatkowej zawartości, wobec czego plany dalszego rozwoju gry uległy zmianie. Co to konkretnie dla nas oznacza? No zaczynając od DLC – będziemy zmuszeni poczekać aż do końca wakacji, ponieważ ukaże się dopiero we wrześniu.

Warto zerknąć na opublikowaną przez Techland zaktualizowaną roadmapę. W czerwcu czeka nas pierwszy rozdział „In the Footsteps of a Nightrunner”, w którym już otrzymamy nową zawartość (wliczając w to nowe wydarzenia, nagrody, przeciwników etc.), a wraz z nim nadejdzie wyczekiwany przez wielu tryb fotograficzny.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze