14.09.2022, 13:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Dying Light 2: Wiedźma, łowczyni i 2. rozdział gry już dostępne

Dying Light 2 doczekał się startu drugiego rozdziału pt. A Huntress and a Hag.


Jakub „rajmund” Gańko

Techland nie ustaje w rozwijaniu ciepło przyjętego Dying Lighta 2. Niedawno zobaczyliśmy oficjalną zapowiedź dużego dodatku zatytułowanego Bloody Ties, a już teraz w grze dostępny jest drugi rozdział pt. A Huntress and a Hag.

Dodaje on do gry tytułową wiedźmę oraz zainfekowanych przez nią Siewców Zarazy, ale także tytułową łowczynię. Shen Xiu to agentka nowego rozdziału, która jest ekspertką od broni dystansowych oraz reprezentantką tajemniczej frakcji łowców, która zajmuje się polowaniami na najgroźniejszych zarażonych. Brzmi jak dokładnie ta osoba, której potrzebowaliśmy do nowego zadania.

Nowej agentce możecie się przyjrzeć w akcji na nowym trailerze drugiego rozdziału Dying Lighta 2 (aż się przypomina telltale'owe The Walking Dead):

Na szczęście oprócz nowych przeciwników do gry trafi nowy arsenał, w tym potężna Kusza Łowcy, Łomotacz oraz Balista: zupełnie nowy oręż w arsenale broni dystansowych. Na graczy czekają także nowe nagrody za wykonywanie zleceń. Ponadto Techland zachęca do powrotu do zawartości z pierwszego rozdziału, która wciąż jest dostępna w grze. Agent Harper ma dla nas nawet nową broń, schemat i inne nagrody.

Jeśli chcecie posłuchać więcej o nowym rozdziale Dying Lighta 2, to Paweł Płaza z Techlandu opowiada o nim w najnowszym materiale z serii At The Fish Eye:

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1144

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane