14.03.2024, 15:30Lektura na 1 minutę

Enshrouded: Twórcy opublikowali ogromną mapę rozwoju gry

Keen Games podzieliło się planami na rozwój Enshrouded na 2024 rok.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Enshrouded okazało się sporym sukcesem na Steamie. Gra niemieckiego Keen Games trafiła do miliona graczy w ciągu zaledwie czterech dni od premiery we wczesnym dostępie. Twórcy chcą rozwijać tytuł, czego potwierdzeniem jest niedawno opublikowana mapa rozwoju.

Roadmapa zawiera plany na ten rok i powstawała w oparciu o opinie graczy, ale Keen Games podkreśla, że opublikowany plan może ulec zmianie wraz z opracowywaniem kolejnych funkcji. Lochy, hodowla zwierząt, patrole przeciwników, portale do innych serwerów, biom górski, system pogodowy i nowi wrogowie to tylko kilka pomysłów, jakie mają być wprowadzone do gry. Oprócz nowej zawartości, na liście znaleźć można również ulepszenia dotyczące m.in. interfejsu i optymalizacji tytułu.

Enshrouded to trzecioosobowa gra survivalowa z elementami RPG, w której trafiamy do spowitego całunem Embervale. W grze wcielamy się w tzw. Flameborna, którego celem jest rozpalenie starożytnego ognia i przywrócenie krainie jej dawnej świetności. Tytuł umożliwia zabawę w pojedynkę albo w maksymalnie 16-osobowym multiplayerze. Koniecznie przeczytajcie naszą recenzję wczesnego dostępu Enshrouded, którą napisał Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów270

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze