1
29.02.2024, 17:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Final Fantasy VII Rebirth: Zaprezentowano zwiastun premierowy

W dniu premiery Final Fantasy VII Rebirth Square Enix opublikowało nowy zwiastun.

Druga z trzech części odświeżonego Final Fantasy VII jest na ten moment najlepiej ocenianą grą 2024 roku. Premierę możemy świętować już dzisiaj i z tej okazji Square Enix postanowiło wzbudzić u graczy jeszcze większy apetyt, prezentując premierowy zwiastun.

Spływające recenzje skupiają się przede wszystkim na świetnym otwartym świecie, systemie walki i robieniu wielu rzeczy jeszcze lepiej, niż robił to Final Fantasy VII Remake z 2020 roku. Wersja sprzed 4 lat doczekała się również nowej aktualizacji, która m.in. nieco zmieniła wygląd Tify i, niestety, zepsuła kompatybilność ważnego moda. 

Z okazji premiery Rebirth Google przygotowało atrakcję dla użytkowników. Wystarczy, że wpiszecie „Chocobo” w wyszukiwarce, a… zresztą, nie będziemy spoilerować. Przekonajcie się sami. 

Final Fantasy VII Rebirth jest dostępne wyłącznie na PlayStation 5. Jeżeli dalej zastanawiacie się nad zakupem, może przekona was do tego recenzja naszego redakcyjnego kolegi rajmunda


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów391

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze