6
21.01.2023, 12:15Lektura na 1 minutę

Fort Solis: Kiedy zagramy? Polski thriller „dla pokolenia Netflix” z przybliżoną datą premiery

W roli głównej Fort Solis wystąpi głos Arthura Morgana z Red Dead Redemption 2.


Stanisław „Wokulski” Falenta

W zeszłym roku zalały nas ogłoszenia gier kosmicznych. Wśród wyczekiwanego Starfielda (który podobno może zostać znowu przesunięty...), The Callisto Protocol, gradaptacji Lema czy The Alters znalazło się również Fort Solis.

To polski thriller, gdzie wcielamy się w inżyniera badającego wezwanie do odizolowanej marsjańskiej bazy o tytułowej nazwie. Zostaje tam uwięziony przez burzę piaskową; wkrótce tajemnica zniknięcia całej załogi zaczyna ujawniać swoje prawdziwe oblicze... W główną rolę, inżyniera Jacka Leary'ego, wcieli się głos Arthura Morgana z Red Dead Redemption 2 – Roger Clark. Obok niego Troy Baker i Julia Brown.

Twórcy postanowili się przypomnieć graczom, ogłaszając wydawcę oraz przybliżoną datę premiery. Jak czytamy w oświadczeniu:


Deweloper Fallen Leaf i Black Drakkar Games nawiązali współpracę z Dear Villagers, aby zaprezentować Fort Solis, trzecioosobowy wciągający thriller fabularny dla pokolenia Netflix.


Gra ukaże się na PC w lato 2023 roku.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów695

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane