1
5.05.2023, 11:15Lektura na 2 minuty
Wideo

Fortnite odnalazł moc. Gwiezdne Wojny dołączają do zabawy

Gwiezdne Wojny to kolejne uniwersum, które zawitało do Fortnite'a. I to razem z przepustką bojową.


Patryk „Delighter” Żelazny

Epic Games kolejny raz pozwala nam zagrać w Fortnite'a postaciami z innych uniwersów. Crossovery w tym przypadku nie są niczym nowym i mieliśmy już ich całą masę, wliczając w to nawet Wiedźmina i Dead Space'a. Z kolei crossover Windowsa 7 i 8 z Fortnitem dobiegł końca i gra już nie wspiera starszych systemów.

Ale zostańmy może przy tych weselszych wieściach. Do Fortnite'a przywędrowało kolejne uniwersum i znowu mowa o Gwiezdnych Wojnach (zważywszy na wczorajszy Dzień Gwiezdnych Wojen). W grze pojawiła się także mała przepustka bojowa pozwalająca zgarnąć część przedmiotów w ramach nagród za wykonywanie konkretnych zadań. Oczywiście znacznie więcej zyskamy po wydaniu 1000 V-dolców, ale nawet bez tego czeka na nas to i owo, w tym również strój Stormtroopera. Wydarzenie potrwa do 23 maja.

Epic Games / Fortnite

Co więcej, Obi-Wan Kenobi, Anakin Skywalker oraz Darth Maul mogą być naszymi przewodnikami, albo raczej nauczycielami. Możemy przyjąć ich propozycję szkolenia i w zamian otrzymać nowe zdolności oraz miecz świetlny, który będzie niezbędny do korzystania z nowych mocy, takich jak szybszy sprint czy podwójny skok. Ale każdy z mistrzów zaoferuje wam inną dodatkową zdolność – więcej na ten temat przeczytacie na oficjalnej stronie Fortnite'a.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1604

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane