24.01.2023, 14:15Lektura na 2 minuty

Fortnite z nieoczekiwanym gościem. Isaac Clarke z Dead Space'a trafił do gry

Epic Games podejmuje kolejną zaskakującą współpracę i tym razem wciągnie do Fornite'a kawałeczek uniwersum Dead Space'a.


Patryk „Delighter” Żelazny

Dla osób patrzących na to z boku, Fortnite może być zlepkiem wielu bohaterów z popularnych uniwersów w jedną grę battle royale. Otóż wchodząc dziś do gry, może się okazać, że jest możliwość rzucenia się w wir walki swoim ulubionym bohaterem, którego mamy wrażenie, że poznaliśmy gdzieś indziej. Przykład leżący z brzegu to niedawno dodany Geralt z Rivii.

Tym razem mamy równie ciekawe połączenie, ponieważ do gry o kreskówkowej grafice (od niedawna wykorzystującej moc Unreal Engine'u 5, przez co wygląda jak film Pixara) trafił Isaac Clarke. Dokładnie ten sam, którego możecie kojarzyć z Dead Space'a. Swoją drogą remake zdaje się jest zbyt straszny nawet dla jego twórców, co z kolei dla fanów takich klimatów stanowi na pewno dobrą wiadomość. Ale nawet jeśli nie przepadacie za hitem Epica, to nie znaczy, że trzeba kręcić nosem na taki crossover. Udowodnił to Wokulski w swoim tekście o tym, jak Fortnite zmienił świat i branżę gier.

Kupując pakiet Dziwne Transmisje, możemy wyposażyć swoje konto w takiego skina Isaaca. Na tym się oczywiście paczuszka nie kończy, bo do tego dostaniemy trochę zadań, z których łącznie możemy zgarnąć do 1500 V-dolców, plecak RIG, plecak USG Ishimura, kilof przecinak plazmowy i emotkę ulepszenie warsztatowe. Pakiet dostępny jest do kupienia już teraz, a cena tej przyjemności wynosi 42,49 złotych.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów966

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane