Game Pass z niezwykle skromną ofertą na drugą połowę lipca
Microsoft podnosi ceny Game Passa, jednak jeśli wcześniej nie byliście abonentami usługi, a posiadacie konto w serwisie Battle.net, to może otrzymacie darmowy miesiąc od Blizzarda – w sam raz na problemy uszczuplonego portfela. Niestety, planowany wzrost nie przekłada się na obfitość gier, które trafią w drugiej połowie lipca do biblioteki.
Od 18 lipca będziemy mieli okazję zagrać jedynie w trzy nowe gry, z czego jedna z nich jest oficjalną premierą na rynku. Dość skromnie, szczególnie gdy spojrzymy na bardzo bogaty w produkcje maj oraz czerwiec. Możemy jednak liczyć na to, że Microsoft wprowadzi do końca lipca jeszcze Call of Duty: Modern Warfare 3 do usługi.
Poniżej znajdziecie gry, które w ciągu najbliższych kilku dni trafią do oferty Game Passa.
- Flintlock: The Siege of Dawn (PC, konsole, chmura) – dostępne od 18 lipca
- Dungeons of Hinterberg (PC, konsole, chmura) – dostępne od 18 lipca
- Kunitsu-Gami: Path of the Goddess (PC, konsole, chmura) – dostępne od 19 lipca
Wraz z końcem miesiące z biblioteki znikną również trzy produkcje, co oznacza, że oferta ani nie zubożeje, ani nie urośnie. Po 31 lipca nie zagramy już w A Short Hike, Train Sim World 4 oraz Venbę.
Czytaj dalej
-
Condemned: Criminal Origins zniknęło ze sklepów. Klimatyczny horror dostanie remaster?
-
Znany aktor z Grand Theft Auto 5 jest za tym, by GTA...
-
Silent Hill 2 ponownie sklasyfikowany przez ESRB. Wkrótce premiera na Xboksach...
-
Dyrektor artystyczny Deus Eksa ostro o remasterze. „Co do cholery? To nie powinno...
2 odpowiedzi do “Game Pass z niezwykle skromną ofertą na drugą połowę lipca”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Artykuł zgrabnie pomija to, że od początku miesiąca do wczoraj dodano 8 gier. Czyli w lipcu mamy 11 nowych gier, tak jak w maju
flintlock – sweet baby inc detected