4
31.05.2024, 07:45Lektura na 1 minutę

God of War Ragnarok: Wersja na PC może ominąć 177 krajów. Wszystko przez konto PSN

Sony chyba niespecjalnie przejmuje się mniejszą dostępnością wersji PC God of War Ragnarok.

Sony nie daje za wygraną w kwestii posiadania konta PSN w wersjach PC swoich najważniejszych marek. Idąc śladem niedawnej premiery Ghost of Tsushima, oczywiście z pominięciem całego negatywnego odbioru, jak w przypadku Helldivers 2, w God of War Ragnarok zagramy tylko pod warunkiem posiadania konta PSN. 

To rzecz jasna oznacza najprawdopodobniej, że w 177 krajach zakup tytułu Santa Monica Studio będzie niemożliwy. Nie jest to jednak skazanie Ragnaroka na słabą sprzedaż. Przykład debiutu Ghost of Tsushima pokazuje, że wciąż można liczyć na całkiem przyzwoity wynik – w przypadku gry Sucker Punch mówimy o szczycie na poziomie 77 tysięcy użytkowników.

God of War Ragnarok pojawi się na PC 19 września. Tytuł zaoferuje w dniu premiery wszelkie udogodnienia, w tym odblokowany klatkaż, wsparcie dla szerokokątnych ekranów oraz rozszerzenie fabularne Valhalla. W późniejszym okresie możemy spodziewać się również obecności trybu New Game+.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów485

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze