2
11.09.2023, 13:45Lektura na 2 minuty

Gotham Knights: Nowa klasyfikacja sugeruje port na Nintendo Switcha

Na stronie Entertainment Software Rating Board Gotham Knights dostało klasyfikację na Nintendo Switcha. Warner Bros. może szykować nowy port.

Gotham Knights ożyło pod koniec zeszłego roku, ale od tamtej pory jakoś tak niewiele się o tej grze słyszy. Być może dlatego, że kiedy w końcu w internecie pojawiły się pierwsze opinie, to wyszło na jaw, że to mimo wszystko średniak. Recenzja Ranafe zdaje się to tylko potwierdzać, aczkolwiek nawet pomimo tej średniowatości wskazała kilka dobrych cech produkcji Warner Bros., która ostatecznie zasłużyła na siódemeczkę.

Zdaje się, że twórcy chcą przynieść swój tytuł na nowe platformy. Tak przynajmniej sugeruje informacja zamieszczona na amerykańskiej stronie ESRB (Entertainment Software Rating Board). Wśród wymienionych tam platform możemy teraz zobaczyć Nintendo Switcha – choć do tej pory gra pozostaje jedynie dostępna na PC, PS5 oraz Xboksach Series X/S. Zatem jeśli tylko nie jest to jakiś błąd, to w najbliższej przyszłości możemy się spodziewać zapowiedzi portu na konsole Nintendo. A błąd to raczej nie jest, bo taka sama informacja widnieje również np. na stronie IMDA (Infocomm Media Development Authority).

To już kolejna tego typu sytuacja w ostatnim czasie. Dosłownie jeszcze dzisiaj pisałem, że nową klasyfikację dostała Kompletna Edycja Horizon Forbidden West. Do tego wcześniej była jeszcze sytuacja z portem Red Dead Redemption. Pomimo rozczarowania zrodzonego ze zdruzgotanej nadziei na remake i wersję PC, port na Nintendo Switche okazał się świetny, według recenzji Cascada.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze