4
6.12.2023, 12:15Lektura na 2 minuty
Wideo

GTA 6: Fragmenty trailera porównane z prawdziwymi scenami z Florydy

Redakcja IGN-u przygotowała szybkie zestawienie scen z trailera GTA 6 z fragmentami prawdziwego życia na Florydzie.


Jakub „rajmund” Gańko

Wystarczyło półtorej minuty, by rozgrzać giereczkowy świat do czerwoności. Wczorajszy trailer GTA 6, choć opublikowany w niewesołych okolicznościach, nie schodzi z ust graczy i serwisów branżowych. Dość wspomnieć, że w ciągu pierwszej doby od upublicznienia wykręcił rekordową liczbę wyświetleń ze wszystkich nagrań dostępnych na YouTubie, pomijając teledyski muzyczne.

Choć to tylko półtorej minuty, Rockstar zadbał o to, by w pełni wykorzystać ten czas i naszpikować go easter eggami, klimatycznymi ujęciami oraz scenami, które po prostu zapadają w pamięć i w połączeniu z innymi składają się na zjawiskowy trailer. Wydawało wam się, że niektóre fragmenty mogą być przesadzone? No to mam dla was ciekawy materiał przygotowany przez redakcję IGN-u, udowadniający, że w dużej mierze zobaczyliśmy sceny wzięte z samego życia.

Fani serii z pewnością jeszcze przez długi czas będą wynajdywać rozmaite smaczki w tym zwiastunie, a ja odsyłam was do analizy przygotowanej przez Łukasza Morawskiego na gorąco, zaraz po premierze zwiastuna. Z pewnością to dopiero początek atrakcji związanych z GTA 6: w końcu na premierę będziemy musieli poczekać przynajmniej do 2025 roku, bo posiadacze pecetów niestety jeszcze dłużej.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1776

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze