11
9.08.2022, 09:30Lektura na 2 minuty

GTA VI ma zawiesić „poprzeczkę kreatywności” dla całej branży rozrywkowej

Wygląda na to, że Take Two wiąże z GTA VI wcale nie mniejsze oczekiwania niż sami gracze.

Czy GTA VI to obecnie najbardziej wyczekiwana gra na świecie? Produkcja Rockstara nie doczekała się jeszcze swojej karty na Steamie, więc nie możemy porównać jej popularności na wishlistach z The Day Before, ale wydaje mi się, że spokojnie może nią być. Tym większe zainteresowanie graczy każdą informacją na jej temat. Tych oficjalnych jest niestety jak na lekarstwo, natomiast Jason Schreier podzielił się niedawno całą garścią smakowitych plotek.

Po takich rewelacjach balonik zaczyna niebezpiecznie się rozrastać, ale umówmy się: Take Two wcale nie studzi oczekiwań graczy. Według PC Gamera Strauss Zelnick, szef wydającego serię GTA molocha, zapewnił na spotkaniu inwestorów, że prace nad GTA VI mają się dobrze i ma to być naprawdę dobra gra (kto by się spodziewał). Ale na tym nie skończył...


Zespół Rockstar Games jest już na zaawansowanym etapie prac nad kolejną odsłoną cyklu Grand Theft Auto i kolejny raz jest zdeterminowany, by zawiesić [wysoko] poprzeczkę kreatywności dla serii, świata gier i całej branży rozrywkowej. Dokładnie tak samo, jak robił to z każdą poprzednią produkcją.


Strauss Zelnick

Patrząc na plotki, którymi dzielił się Jason Schreier, a więc możliwość gry kobietą czy ograniczenie kontrowersyjnych żartów, można wręcz stwierdzić, że pod pewnymi względami Rockstar tym razem dogania obecne standardy. Warto przy tym wspomnieć, że studio miało tym razem ograniczać skalę projektu, by wyeliminować crunch i zapewnić wreszcie swoim pracownikom cywilizowane warunki pracy.

Nowa poprzeczka dla całej branży rozrywkowej w postaci GTA VI ma zostać zawieszona nie wcześniej niż za dwa lata. W międzyczasie można pograć w GTA IV: Warsaw.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów947

Obserwujących6
Brak okładki
Grand Theft Auto VI
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
8.4
Platformy
-
Gatunek
akcja
Producent
Rockstar Games
Grand Theft Auto VI

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane