5
17.01.2024, 16:30Lektura na 2 minuty

GTA: Vice City z RTX wygląda lepiej niż oficjalny remaster

PC_Focus udostępnił kilka zrzutów ekranu i wideo z nadchodzącego moda do GTA: Vice City, który dodaje do gry obsługę ray tracingu.

Neony na ulicach Vice City jeszcze nigdy nie były tak bogate w detale. Wszystko to dzięki modyfikacji RTX Remix, która została pokazana na X/Twitterze PC_Focus.

Nowe efekty świetlne są głównie dostrzegalne podczas scen nocnych. Fragmenty przedstawiające świat gry za dnia niestety nie wyglądają równie spektakularnie. Według twórców moda efekt finalny będzie wyglądał dużo lepiej, gdyż nie jest to ostateczna wersja modyfikacji. Prace nad nią w dalszym ciągu trwają.

GTA: Vice City RTX Remix

Grand Theft Auto: Vice City wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem społeczności moderskiej. Na początku tego miesiąca zespół Revolution Team ogłosił wydanie innej modyfikacji, która nosi nazwę Next Gen Edition. Umożliwia ona całkowitą konwersję gry do GTA V. Modyfikacja ta ma również oferować m.in. usprawnienia rozgrywki i ulepszone tekstury.

GTA 3, GTA: Vice City i GTA: San Andreas otrzymały w 2021 roku oficjalne remastery, które wchodzą w skład Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition. Odświeżona wersja trylogii była wielkim rozczarowaniem, głównie przez wszechobecne błędy i problemy techniczne. Przełożyło się to na bardzo negatywny odbiór kompilacji i niskie oceny w recenzjach. Odświeżone przez Groove Street Games GTA: Vice City nie spotkało się z pozytywnym przyjęciem również na łamach naszego serwisu. Pomimo fatalnej prasy trylogia remasterów sprzedała się w milionach egzemplarzy.

Samo miasto Vice City będzie miejscem akcji nadchodzącego Grand Theft Auto 6, które zadebiutuje w 2025 roku


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów218

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze