1
30.01.2023, 12:15Lektura na 2 minuty
Wideo

Horizon Forbidden West: Wyciekła wczesna wersja multiplayera. Wygląda jak Fortnite

Do sieci trafiło 12 minut z wersji alpha trybu multiplayer, który miał się znaleźć w Horizon Forbidden West.


Jakub „rajmund” Gańko

Wkrótce minie rok, odkąd Horizon Forbidden West trafił na rynek. Druga część przygód Aloy doczeka się dużego DLC (tylko w wersji na PS5), a wygląda na to, że niewiele brakowało, by zaoferowała także tryb multiplayer. Na Reddicie pojawiło się 12 minut z wczesnej alphy wieloosobowej rozgrywki (do obejrzenia TUTAJ). O ile otoczenie może jeszcze wyglądać w miarę znajomo, tak w konsternację wprawia wygląd postaci, które bardzo przypominają estetykę Fortnite'a. Jeszcze wyraźniej widać to po szkicu koncepcyjnym z tego trybu:

Materiał ewidentnie przedstawia bardzo wczesną wersję gry. W wątku na Reddicie mowa o 2020 roku, czyli całe 2 lata przed premierą Forbidden West. Jak to na ogół bywa w takich sytuacjach, nie znamy zbyt wielu okoliczności tego przecieku. Warto jednak przypomnieć, że w grudniu wyciekł także wczesny build całej gry, więc ktoś w Guerilla Games ma chyba tendencje do udostępniania takich materiałów.

Jak doskonale wiemy, studio opracowuje teraz pełnowymiarową grę multiplayer osadzoną w uniwersum Horizona. Pozostaje zatem pytanie, czy cokolwiek z powyższego materiału wpłynie w jakikolwiek sposób na jej ostateczny kształt. Bardzo prawdopodobne, że wcale nie, więc jeśli stylistyka Fortnite'a nie przypadła wam do gustu, na razie nie ma powodów do paniki.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1817

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze