3
24.01.2022, 08:58Lektura na 2 minuty
Wideo

Uncharted: Legacy of Thieves – Nowy zwiastun z okazji zbliżającej się premiery na PS5

Kolejny trailer Uncharted: Legacy of Thieves (lub też Kolekcji Dziedzictwo Złodziei) trafił do sieci na kilkadziesiąt godzin przed debiutem kolekcji. Daty premiery na PC wciąż nie znamy.


Patryk „Delighter” Żelazny

Do pojawienia się na PS5 zestawu remasterów dwóch ostatnich odsłon Uncharted zostało już niewiele. Z okazji zbliżającej się premiery Sony opublikowało więc zwiastun pakietu Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei.

Nadchodzące Uncharted to odświeżenie odsłon Kres złodzieja oraz samodzielnego dodatku Zaginione dziedzictwo połączone w jedną kolekcję. Sam trailer – bez zaskoczenia – prezentuje się bardzo filmowo, co oczywiście idealnie współgra z klimatem całej serii.


Obie części korzystają z funkcji kontrolera bezprzewodowego PS5 i DualSense oraz zawierają graficzne aktualizacje, dzięki którym pakiet Uncharted: Legacy of Thieves Collection wygląda niezwykle filmowo.


Przypominamy, że gracze posiadający którąkolwiek z wymienionych wcześniej części Uncharted (The Lost Legacy lub A Thief's End) będą mogli ulepszyć je, aby uzyskać kolekcję Legacy of Thieves za „symboliczne” 10 dolarów. Tyczy się to jedynie wydań cyfrowych.

Niestety w zwiastunie brakuje daty premiery pakietu na PC. Wciąż wiemy jedynie, że nastąpi to jeszcze w 2022 roku.

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei (aka Legacy of Thieves) na PS5 trafi już za 4 dni, 28 stycznia. Wersja PC będzie dostępne na Steamie oraz Epicu i to właśnie tam twórcy odsyłają do wyczekiwania na dalsze wieści.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów274

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane