7.02.2024, 14:00Lektura na 2 minuty

Lies of P dostanie broń i zbroję z Wo Long: Fallen Dynasty

Lies of P będzie wymieniało się swoim arsenałem z Wo Long: Fallen Dynasty.

Po sprzedażowym sukcesie Lies of P można było się spodziewać, że Neowiz Games nie poprzestanie na podstawce. Już teraz opracowywany jest dodatek, a także kontynuacja gry, o których nie wiemy niestety właściwie nic. Tymczasem niedługo studio wypuści inne DLC, którym do czasu wypuszczenia pełnoprawnego rozszerzenia, będziemy musieli się zadowolić. Nie jest to jednak zwykła zawartość, a owoc współpracy gry z Wo Long: Fallen Dynasty.

Jeśli nie wiecie jeszcze, co chcecie robić w walentynki, to mamy dla was zajęcie – wtedy bowiem zobaczymy w akcji to, co razem stworzyli twórcy Lies of P i Wo Long: Fallen Dynasty. Do tej pierwszej zostanie dodany zestaw różnego rodzaju ekwipunku inspirowanego drugim z wymienionych tytułów. Przede wszystkim będą to bronie, w tym charakterystyczna dla Wo Longa glewia, a także pancerz oraz bandana. Całość będzie dostępna do pobrania za darmo w ramach aktualizacji.

Oręż Lies of P już wcześniej zawitał do Wo Long: Fallen Dynasty, a dokładnie miało to miejsce we wrześniu ubiegłego roku. Wtedy to mogliśmy dzierżyć szablę Pinokia oraz parasolkę, która mogła służyć także jako tarcza. Owa zawartość wraz z trzema dodatkami dostępna jest w ramach zapowiadanego wcześniej Complete Edition, które wyszło dzisiaj. W niej znajdziemy także dodaną już broń z Naraka: Bladepoint i Nioha 2.


Czytaj dalej

Redaktor
Michał Gąsior

Gracz kiszący się przez większość życia na słabiusieńkim pececie, stąd pałający miłością do kilku tytułów wydanych przed swoim rokiem urodzenia jak Thief 2 czy Heroes III. Niezdrowo analizujący spójność mechanik gry ze światem przedstawionym. Zawsze daje najwięcej punktów w charyzmę. Fortnite spalił mu zasilacz.

Profil
Wpisów154

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze