5.03.2024, 17:00Lektura na 1 minutę

Microsoft przygotował Xboksa Series X ze SpongeBobem

Kto nie chciałby Xboksa z najsympatyczniejszą gąbką świata?


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Uwielbienie Microsoftu do wypuszczania specjalnych edycji Xboksów zawitało do Bikini Dolnego. Przedstawiamy Xboksa Series X inspirowanego SpongeBobem.

The Nickelodeon All-Star Brawl 2 Special Edition Bundle zawiera konsolę wyglądającą jak najpopularniejsza gąbka morska na świecie, pad z kolażem z postaciami znanymi z serialu oraz cyfrową wersję Nickelodeon All-Star Brawl 2. 

Nie jest on jednak dostępny do kupienia ot tak. Aby zdobyć limitowaną wersję należy wziąć udział w Best Buy Drops w aplikacji Best Buy Mobile. Liczba egzemplarzy ma być ograniczona, a cała akcja rozpocznie się 7 marca o godzinie 17:00. 

Microsoft znany jest z bardzo specyficznych edycji swojej konsoli i urządzeń. Jakiś czas temu na rynku pojawiły się pady pachnące pizzą inspirowane Wojowniczymi Żółwiami Ninja czy Xbox Series X w edycji Barbie


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów482

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze