2.04.2024, 18:41Lektura na 1 minutę
Wideo

Nightdive Studios pichci kolejnego remastera. Przed wami PO'ed: Definitive Edition!

PO'ed pierwotnie wydane w 1995 na konsoli 3DO doczekało się też portu na pierwsze PlayStation rok później. Teraz specjaliści od starych strzelanek biorą ją na warsztat.

W PO'ed wcielamy się w rolę kuchcika, którego statek kosmiczny rozbił się na obcej planecie. Używając zarówno ludzkiego oręża, jak i obcych pukawek, musimy utorować sobie drogę ucieczki. Nightdive zapowiedziało odświeżoną wersję gry akurat pierwszego kwietnia, więc istniała odrobina ryzyka, że jest to jedynie żart, ale z drugiej strony ma na swoim koncie tyle remasterów, że nie powinien już dziwić kolejny „obskurniak”.

Karta tego tytułu pojawiła się zresztą na Steamie i w serwisie GOG.com, więc byłby to żart zakrojony na ciut szerszą skalę. Wśród dotychczasowych liftingów, jakich podjęło się Nightdive Studios, można znaleźć takie klasyki jak Shadow Man, System Shock, Blood, Rise of the Triad, Exhumed czy ostatnio choćby Turok 3 (tu recenzja naszego weterana) i Dark Forces. 

PO'ed: Definitive Edition nie ma jeszcze daty premiery, a „coming soon” to jedyne, co wiemy. Gra zawita również na konsolach wszystkich trzech potentatów.


Czytaj dalej

Redaktor
bolo

Is this enough to get 20 people plastered?

Wpisów313

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze