2
20.05.2022, 15:56Lektura na 1 minutę

Obi-Wan Kenobi w Fortnite. Nowa współpraca z okazji premiery serialu

Cały zestaw przedmiotów, a do tego specjalny turniej.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Po kilku tygodniach przecieków Epic Games oficjalnie ogłasza nową współpracę z Disneyem. W ramach crossovera z serialem „Obi-Wan Kenobi” do sklepu trafi jego postać, zbierak, lotnia, ekran ładowania, emotka i plecak. Przedmioty zakupimy 27 maja 2022 o godzinie 2:00 czasu polskiego. Niewykluczone, że przy okazji do gry wrócą na jakiś czas miecze świetlne jako broń, co sugerowałby poniższy filmik:

Oprócz tego firma organizuje puchar Obi-Wana Kenobiego. Zainteresowani esportową częścią gry mogą zapoznać się z jego regulaminem oraz terminarzem TUTAJ. Do wygrania są przedmioty kosmetyczne związane z eventem.

Współpraca ma naturalnie związek z nadchodzącym serialem o jednym z najbardziej lubianych Jedi. Po przesuniętej premierze zadebiutuje on za tydzień, 27 maja. Polacy zaś obejrzą go oficjalnie wraz ze startem usługi Disney+ 14 czerwca.

To nie pierwszy mariaż Fortnite'a z Gwiezdnymi Wojnami. Korporacja nawiązała współpracę już wcześniej. Oferowała wtedy np. skiny Rey czy szturmowców oraz specjalny wewnątrzgrowy pokaz filmu „Skywalker: Odrodzenie”. Sama gra znajduje się obecnie w sezonie i rozdziale trzecim (każdy rozdział oznacza wymianę mapy). Ostatnio Tim Sweeney zapowiedział zaktualizowanie jej o bardziej zaawansowany edytor map niż Creative.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów474

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane