8
8.10.2022, 13:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Overwatch 2: Fabularne animacje wracają! Poznajcie historię Kiriko

Blizzard opublikował blisko 10 minut animacji przedstawiającej historię nowej bohaterki w Overwatch 2 – Kiriko.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Można być złym na Blizzarda. Za Koticka. Za częściowo zniesioną weryfikację SMS, która wyklucza graczy z kartami przedpłaconymi, często z biedniejszych krajów bez rozpowszechnionych abonamentów. Za zatkane serwery, które w dniu premiery zablokowały graczom starego Overwatcha możliwość grania na kilka-kilkanaście godzin – wszak po co zostawiać wersję Legacy czy Classic, lepiej jest wyrzucić ją do kosza i zrobić obowiązkowy update. No i za system progresu podkradziony z gier posiadających przepustki bojowe...

...Ale jest rzecz, w której studio nigdy się nie myli. Są to animacje opowiadające bogate historie z życia i czasów danych bohaterów, przywodzące na myśl legendarne filmiki do drugiego Team Fortressa. Premiera odświeżonego Overwatcha naturalnie sprawia, że materiały fabularne od Blizzarda zaliczają wielki comeback.

Poznajcie więc historię Kiriko – nowej postaci z pierwszego sezonu. 10 minut animacji! Dowiadujemy się z niej że Kiriko, niczym Yor ze SpyxFamily, potrafi być zarówno kochającą członkinią rodziny, jak i skopać tyłki niejednemu wrogowi.

Overwatch 2 jest dostępny w trybie free-to-play na PS4, PS5, XBO, XSX, PC oraz Switcha.


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze