23.05.2024, 12:00Lektura na 2 minuty

Overwatch 2 żegna się z trybami PvE. Ostatni z nich niedługo zostanie zamknięty

Overwatch 2 ewidentnie nie lubi się z trybami PvE, które co jakiś czas wracają, a potem znikają.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Kiedy myślisz, że już wszystko wraca na właściwy tor, że Overwatch 2 nareszcie wyjdzie na ludzi i od teraz będzie już tylko lepiej… przypominasz sobie o tym, że odpowiada za niego Blizzard, który nie potrafi wytrzymać tygodnia bez zaprzepaszczenia czegoś. Nie inaczej jest tym razem.

Pamiętacie aferę o braku trybów PvE, tak hucznie zapowiadanych przez twórców? Ostatecznie udało się wprowadzić jeden z nich pod nazwą Hero Mastery Gauntlet. Niestety okazało się, że zainteresowanie nie spełniło oczekiwań twórców, którzy postanowili usunąć tryb wraz z początkiem 11. sezonu.


Przygotowując się do 11. sezonu, poświęciliśmy trochę czasu na przeanalizowanie różnych trybów gry na podstawie tego, jak często są ogrywane. Hero Mastery Gauntlet miał w założeniach przynosić ekscytację spowodowaną pościgiem za osiąganiem coraz lepszych wyników w misjach Hero Mastery w formacie dla wielu graczy. Niestety, nie odbiło się to na graczach tak, jak liczyliśmy. Z tego powodu podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wsparcia dla trybu Hero Mastery Gauntlet jako trybu głównego. Od początku 11. sezonu tryb nie będzie dostępny w grze.


Kaedi, community manager Overwatcha 2

Tak więc pozostał wam miesiąc na zabawę w jedynym trybie PvE. Cały czas możecie zaliczać misje oraz zdobywać związane z nim nagrody. 25 czerwca, gdy nadejdzie nowy sezon, nie będą już dostępne.

W Overwatcha 2 zagracie na PC, PS4, PS5, Xboksach One, Series X/S oraz Nintendo Switchu.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów485

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze