1
27.09.2023, 16:15Lektura na 2 minuty

PS Plus Essential w październiku: Groza na farmie na dziwnym zachodzie

W październikowej ofercie PS Plus Essential pojawi się m.in. jeden z głośnych, prawie nowych horrorów.

Po raz kolejny przecieki, za którymi stał billbil-kun okazały się prawdą. W październiku w ofercie PS Plus Essential pojawią się znane i w jednym przypadku niekoniecznie lubiane tytuły, ale z opiniami bywa różnie i być może najnowszy projekt byłego już studia twórcy Dead Space’a przypadnie wam do gustu. Listę październkowego PS Plus Essential otwiera oczywiście…


The Callisto Protocol

Horror, którego Ninho w swojej recenzji nie oszczędził, chociaż pierwsze opinie wskazywały, że mamy do czynienia z lepszą produkcją. Jest za to brutalnie, intensywnie i ładnie, ponieważ gra wygląda i działa całkiem nieźle. Jeśli nie nastawiacie się na pogromcę Dead Space’a, a dalekiego kuzyna, za którym reszta rodziny raczej nie przepada, to możecie bawić się całkiem nieźle.


Farming Simulator 22

W 2018 na łamach Guardiana ukazał się artykuł o graczach Farming Simulatora, rekrutujących się także wśród zawodowych rolników. Mowa o prawie 10% całej bazy fanów! Niezależnie od tego, czy należycie do grupy zawodowców uzależnionych od pracy, czy macie ochotę założyć własny rolniczy biznes lub casualowo pojeździć traktorem po polu, Farming Simulator 22 wam na to pozwoli. Grał w niego także Ninho, co poniekąd dowodzi, że horrory i symulatory rolnicze można pogodzić, chociaż to trochę dziwne spostrzeżenie.


Weird West

A skoro i dziwactwach mowa, to na koniec perełka, jakiej nie było w przecieku. Weird West to dzieło jednego z założycieli studia Arkane, działającego obecnie pod szyldem Wolfeye Studios. Debiutancka produkcja nowej firmy nie powala bogactwem wizualnym Preya czy Dishonored, ale ciągle jest immersive simem w oryginalnych realiach, pełnym interesujących mechanik. Smugglerowi się podobało i wam też się spodoba, jeśli lubicie rozgrywkę, w której wybory mają znaczenie, a fabuła gra pierwsze skrzypce.

Powyższe tytułu będą dostępne od 3 października do 6 listopada. Do tego czasu możecie dodać do swoich bibliotek reboot Saints Row z ubiegłego roku, Black Desert – Traveler Edition oraz Generation Zero.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1151

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze