2
6.02.2023, 09:45Lektura na 2 minuty
Wideo

Resident Evil 4 Remake: 13 minut gameplayu u boku Ashley

Skoro już dowiedzieliśmy się o zmianach dotyczących Ashley w remake'u Resident Evila 4, teraz możemy zobaczyć je w akcji.


Patryk „Delighter” Żelazny

Zostało już zaledwie półtora miesiąca do premiery remake'u Resident Evila 4. Od zapowiedzi minęło sporo czasu i mieliśmy okazję poznać odświeżoną wersję trochę bliżej. Pomijając dość oczywiste porównania z oryginałem, wiemy, że nie mamy w niej co liczyć na polską wersję językową. Wprowadzonych zmian jest naturalnie więcej i dzięki temu możemy pożegnać się z quick time eventami, a na otarcie łez (których pewnie i tak wylało się niewiele) dostaniemy nowe zadania poboczne. Jak dla mnie to sytuacja win-win. Porażką jest za to kosmiczna cena edycji kolekcjonerskiej, która na dobrą sprawę nie zawiera w sobie nic, co zaparłoby dech w piersiach.

Jeśli czekacie na nowego-starego Resident Evila 4, to raczej z radością przyjmiecie wieść o blisko 13 minutach gamepalyu pokazującego piąty rozdział gry, czyli zaraz po tym, jak Leon poznaje Ashley. Dlaczego akurat zdecydowano się na ten etap gry, łatwo się domyślić. Córka prezydenta Grahama raczej nie była najukochańszą postacią fanów i twórcy parę dni temu informowali o wprowadzanych zmianach względem oryginału, przez co nie powinna być ona aż taką kulą u nogi. Dzięki redakcji Game Informera możemy się o tym przekonać i zobaczyć ją w środku akcji.

Szybkie przypomnienie, że Resident Evil 4 Remake ma swoją premierę zaplanowaną na 24 marca tego roku. Będziemy mogli zagrać na pecetach (Steam), PS4 oraz konsolach nowej generacji (PS5 i Xboksy Series X/S).


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze