7
17.01.2023, 13:00Lektura na 2 minuty

Resident Evil 4 Remake: Znamy cenę edycji kolekcjonerskiej w Polsce. Zaraz, ILE?!

Wiemy już, ile polskich złotych Capcom życzy sobie za edycję kolekcjonerską remake'u Resident Evila 4. No nie mam dobrych wieści.


Patryk „Delighter” Żelazny

Niewielkie marzenie wielu graczy spełni się już w tym roku, kiedy to premierę będzie miał remake Resident Evila 4 – jednej z najlepiej ocenianych odsłon serii. Zapał niektórych mógł być częściowo podsycony po październikowym pokazie, a częściowo ostudzony, kiedy Cenega potwierdziła, że gra ukaże się bez polskiej wersji językowej. To dość podobna sytuacja do dzisiejszej, a zaraz przekonacie się dlaczego.

Otóż pewien czas temu poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej nadchodzącego Resident Evila 4 Remake. Przypomnę, że jej główną atrakcją jest oczywiście figurka Leona. Poza nią w zestawie dostaniemy specjalne pudełko, grę na płycie w steelbooku (czym już RE4 wygrywa choćby z Diablo IV), pakiet DLC, soundtrack (niestety cyfrowy), artbook i plakat. Brzmi i wygląda dość standardowo. Cena? Teraz wiemy, że jedyne 1999 złotych.

Rajmund stwierdził, że zrozumiałby taką kwotę, jeśli do zestawu dołączona byłaby ruszająca się figurka sklepikarza, który mówiłby na zmianę „what are you selling?” oraz „what are you buying?”. No, na pewno nie kolekcjonerkę Resident Evila 4.

Resident Evil 4 Edycja Kolekcjonerska
Capcom

Żeby być fair, muszę jeszcze wspomnieć, że zakupując grę w przedsprzedaży dostaniecie ekskluzywny steelbook i cyfrowe gadżety w postaci złotej aktówki oraz zawieszki do broni. Ale to i tak nie ratuje tej ceny. Patrząc na to, zakup kolekcjonerki remake'u Dead Space'a wcale nie wydaje się teraz takim złym pomysłem. Co prawda kosztuje sporo więcej, ale przynajmniej w podświetlanym hełmie nie będzie widać waszych łez, na co słusznie zwrócił wtedy uwagę Samuel Goldman.

Resident Evil 4 Remake ukaże się 24 marca na PC, PS4, PS5 oraz Xboksach Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze