19.09.2023, 07:15Lektura na 2 minuty
Wideo

Resident Evil 4 Remake: Dodatek Separate Ways na premierowym zwiastunie

Fani Resident Evil 4 wciąż mają pytania odnośnie do odświeżonego Separate Ways, a nowy trailer wcale nie udziela na nie odpowiedzi.


Jakub „rajmund” Gańko

Na ostatnim State of Play doczekaliśmy się wreszcie oficjalnej zapowiedzi Separate Ways, pamiętnego rozszerzenia Resident Evil 4. Przygoda Ady Wong nie znalazła się w premierowym wydaniu tegorocznego remake'u gry, ale można było się domyślić, że Capcom nie porzuci tej cenionej przez fanów historii. Krążyły też plotki, że co nieco pozmienia i przygotuje dla nas parę niespodzianek... 

Na razie jednak twórcy niczego takiego nie zdradzają, prezentując na nowym trailerze znane z oryginału lokacje i wydarzenia. Oczywiście wszystko wygląda znacznie lepiej niż w naszych wspomnieniach, o czym możecie przekonać się poniżej:

Widzimy więc, jak Luis Sera (którego wątek został znacznie rozbudowany w remake'u Resident Evil 4) opowiada o Leonie i Ashley. Ada wciąż ma swój hak z liną, który pozwala jej przedostawać się w nowe miejsca, a Albert Wesker cały czas coś knuje za naszymi plecami. Czy odświeżona wersja Separate Ways zaoferuje nam brakującą walkę z bossem, którą pominięto w remake'u? Tego w dalszym ciągu nie wiemy, ale wciąż przyjmuję zakłady.

O wszystkim przekonamy się już za moment, gdyż dodatek Separate Ways do Resident Evil 4 Remake ma premierę wyznaczoną już na czwartek, 21 września, i to na wszystkich dotychczasowych platformach, a więc PC, PS4 i PS5, a także Xboksach Series X/S. Jego cenę ustalono na całkiem rozsądne 10 dolarów.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1702

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze