20.03.2023, 13:30Lektura na 2 minuty

Resident Evil 4 Remake już sprzedaje się znakomicie. Top 10 bestsellerów Steama

Właśnie trwa wiosenna wyprzedaż na Steamie, ale remake'owi Resident Evila 4 i tak udało się przebić bardzo wysoko za sprawą preorderów.

W zeszłym tygodniu wysoko na topce bestsellerów Steama widniało Wo Long: Fallen Dynasty. Jednak nie udało mu się utrzymać na liście tuż po rozpoczęciu wiosennej wyprzedaży na Steamie, o której mogliście dowiedzieć się w spisie okazji na ten tydzień. Co innego za to można powiedzieć o remake'u Resident Evila 4, bo jemu właśnie teraz udało się wbić na topkę. I to dość wysoko, co jest szczególnie imponujące, bo przecież takiej dużej świeżynki żadna promocja się nie ima. Biorąc jednak pod uwagę pojawiające się w internecie pierwsze recenzje, Capcom już niedługo sprezentuje nam kawał dobrego remake'u. Dobrego, ale jednocześnie dość bezpiecznego, o czym pisze Rajmund w swojej recenzji.

Co również ciekawe, na pierwszym i drugim miejscu topki wiszą kolejno Sons of the Forest oraz Hogwarts Legacy, które również do tego momentu przetrwały próbę steamowej wyprzedaży, chociaż same w niej nie uczestniczą. Za to biją się o popularność – no i wygląda na to, że w sprzedaży wygrywa Sons of the Forest. Przynajmniej na platformie Valve.

Znów wezmę pod uwagę fakt, że właśnie trwa sezonowe wydarzenie i wiele z tytułów z poniższej listy jest na promocji, więc ułatwię wam drogę do każdej z nich, a podana przeze mnie cena uwzględnia już obniżkę i jest zaokrąglona do złotówek.

 1. Sons of the Forest,
 2. Hogwarts Legacy,
 3. Tom Clancy's Rainbow Six Siege – 32 złote (-60%),
 4. Call of Duty: Modern Warfare II – 227 złotych (-35%),
 5. Resident Evil 4,
 6. Red Dead Redemption 2 – 82 złote (-67%),
 7. Dead by Daylight – 29 złotych (-60%),
 8. Last Epoch,
 9. Grand Theft Auto V (edycja premium) – 65 złotych (-63%),
 10. Dead Cells – 45 złotych (-50%).

Reszta topki nie jest szczególnie zaskakująca. GTA V i RDR2 nie mogło zabraknąć podczas promocji, za to Dead Cells zawitało tutaj prawdopodobnie za sprawą połączenia sporej promocji i dodatku Return to Castlevania, który miał premierę 6 marca.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1318

Obserwujących7

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze

Polecane