4
19.05.2022, 17:15Lektura na 1 minutę
CD-Action

Robimy kolejny turniej w Heroes of Might and Magic III!

Po sukcesie finałów Mistrzostw Świata w Heroes III, które organizowaliśmy wspólnie z H3.GG, nie było mowy o innym scenariuszu – kolejny turniej nadchodzi.

Krótkie przypomnienie. W 2021 rozpoczęły się eliminacje do pierwszych, współczesnych mistrzostw świata w Heroesów III. Jako CD-Action dołączyliśmy do tej wspaniałej inicjatywy, stworzonej przez organizację H3.GG, by zapewnić jak najlepszej klasy oprawę na finał. I udało się. Szopa666” oraz „Arytmetyczny” stoczyli dwa pojedynki o Puchar CD-Action w profesjonalnym studiu, komentarz zapewnili topowi gracze i streamerzy HoMM III, a imprezę poprowadził Fryderyk „Veggie” Kozioł.

Gdy zobaczyliśmy, że finały oglądały tysiące osób na żywo, już w momencie wręczeniu pucharu wiedzieliśmy, że to zdecydowanie nie jest ostatnia impreza z grą Heroes III w nazwie, jaką chcemy organizować.

Wiedzieliśmy również, że chcemy to dalej robić z H3.GG. Ekipa fanatyków HoMM III została zasilona o świeżą krew, najpopularniejszych i najbardziej lubianych streamerów, a na jej czele stanął „kesZu”.

keszu inomagic h3gg heroes iii
Finały Mistrzostw Świata w Heroes III – kesZu oraz Inomagic komentują pierwszy mecz między "Szopą666" a "Arytmetycznym"

Co konkretnie robimy? Kiedy pierwsze mecze? Jak się zapisać? Czy wielki finał będzie jeszcze większy niż ten ze stycznia 2022 roku? O wszystkim dowiecie się jeszcze w maju!

Redaktor
Barnaba „b-side” Siegel

W CDA od czerwca 2021, jestem szefem działów recenzji i publicystyki. O gierkach piszę od 2002 roku: gazetka szkolna, fansite'y, Play, Komputer Świat Gry, Gamezilla, Gamikaze, Rzeczpospolita, Gazeta.pl, Pixel, gry.wp.pl. Byłem redaktorem naczelnym Polygamii. Poza grami pielęgnuję kolekcję kilku tysięcy CD, winyli i kaset, piszę recenzje do magazynu Jazz Forum i prowadzę muzycznego peja The Seventies.

Profil
Wpisów59

Obserwujących14

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane