2
7.02.2024, 17:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Skull and Bones na zwiastunie premierowym. Wielki finał promocyjnej sagi!

Czy wiecie co wydarzyło się 2431 dni temu?

Skull and Bones zostało zaprezentowane światu po raz pierwszy 12 czerwca 2017 roku. Wiecie, czasy targów E3, świat był inni. I wygląda na to, że teraz, niemal siedem lat później, po kilkukrotnym przekładaniu daty premiery, to się faktycznie może wydarzyć.

Pirackiego życia (rum z colą) posmakujemy już 16 lutego. I z tej właśnie okazji możemy rzucić okiem na zwiastun premierowy. Jak wyliczył jeden z redaktorów serwisu Kotaku, jest to już 29 materiał promocyjny i zebrał całkiem sporo łapek w dół. Jeśli mnie słuch nie myli, to w tle przygrywa nam ta sama piosenka Billie Eilish, co w zeszłorocznym zwiastunie Diablo 4.

A jeśli brakuje wam doniesień ze świata przestworu oceanu, to możecie przeczytać wyjaśnienia dotyczące braku kampanii dla pojedynczego gracza. Ponadto Wokulski dwa dni temu cytował Michelle Rodriguez, która wystąpiła w materiale „Graj według własnych zasad”, a w weekend twórcy opowiedzieli o tworzeniu świata gry w ramach pierwszego dev diary, jakie pojawiło się na youtube'owym kanale Ubisoftu.

Jeśli nie jesteście przekonani do tego produktu, to w dniach 8-11 lutego możecie zagrać w Skull and Bones za darmo w ramach otwartej bety.


W tej otwartej wersji Beta możesz grać do osiągnięcia poziomu niesławy Zbójca (poziom 6. ranga 1.) i przenieś wszystkie postępy do własnego egzemplarza gry już po jej premierze.  Czytaj dalej

Redaktor
bolo

Is this enough to get 20 people plastered?

Wpisów314

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze