Stalker 2: Heart of Chornobyl – Poruszający przekaz od twórców
Wczorajszy pokaz Xbox Games Showcase Extended zakończył się prezentacją nowego trailera gry Stalker 2 oraz osobistymi historiami developerów z ukraińskiej firmy.
Zwiastun zostawmy na chwilę w spokoju i skupmy się na sprawach znacznie ważniejszych od gier. Pracownicy ukraińskiego studia GSC Game World w krótkim filmie podzielili się swoimi przeżyciami związanymi z pracą w Ukrainie po rosyjskiej inwazji.
Twórcy drugiego Stalkera na koniec zachęcają do dalszego wspierania ofiar wojny poprzez fundację UNICEF. Pozostaje dołączyć się do tej prośby, a link do zbiórki polskiego oddziału fundacji znajdziecie TUTAJ.
Nowy trailer
Klimatyczny zwiastun prezentuje wejście nowego bohatera do Zony.
Premiera gry została przeniesiona na 2023 rok, a Stalker 2: Heart of Chornobyl trafi na pecety i konsole Xbox Series S/X (w tym do abonamentu Xbox Game Pass).
Czytaj dalej
-
Condemned: Criminal Origins zniknęło ze sklepów. Klimatyczny horror dostanie remaster?
-
Znany aktor z Grand Theft Auto 5 jest za tym, by GTA...
-
Silent Hill 2 ponownie sklasyfikowany przez ESRB. Wkrótce premiera na Xboksach...
-
Dyrektor artystyczny Deus Eksa ostro o remasterze. „Co do cholery? To nie powinno...
Jedna odpowiedź do “Stalker 2: Heart of Chornobyl – Poruszający przekaz od twórców”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

YouTube: Hmmmm wojna… To nie jest dobry temat dla szerokiego grona odbiorców przecież mogą to zobaczyć dzieci…
Też YouTube ale na karcie NA CZASIE: Mmmmmmmm… Cycunie…