4
4.10.2023, 07:15Lektura na 2 minuty

Stalker 2 na PGA 2023. Grywalna wersja będzie dostępna na stoisku Xboksa

Tegoroczna edycja Poznań Game Arena odbędzie się w dniach 6-8 października.

Stalker 2: Heart of Chornobyl to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. Niestety, wojna w Ukrainie dodatkowo skomplikowała i tak niełatwy proces jego powstawania, a data premiery była już wielokrotnie przesuwana. Obecnie mówi się, że dzieło GSC Game World trafi na rynek w pierwszym kwartale 2024 roku, a co jakiś czas otrzymujemy nowe fragmenty gameplayu czy zwiastuny.

Nasz redakcyjny Bside miał okazję zagrać w Stalkera 2 przy okazji niedawnego Gamescomu, a jeśli mu tej sposobności pozazdrościliście, to mam dobrą wiadomość. Polski oddział Xboksa właśnie potwierdził, że GSC Game World przyjedzie wraz z grywalną wersją swojego najnowszego tytułu na PGA. Na stoisku twórców będzie można nie tylko zostać jednym z pierwszych Polaków, którzy zagrają w nowego Stalkera, lecz także zamienić kilka słów z jego twórcami.

Przypominam, że tegoroczna edycja Poznań Game Arena odbędzie się już w najbliższy weekend: w dniach 6-8 października. Stalker 2 nie będzie oczywiście jedyną godną uwagi atrakcją. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będziemy mogli zagrać m.in. w Ghostrunnera 2, The Invincible czy Cyberpunka 2077: Phantom Liberty. Będą też twórcy World of Warships obchodzący w tym roku 25-lecie istnienia studia. Nie zabraknie również stoiska CD-Action.

Więcej szczegółów na temat PGA 2023 znajdziecie TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1702

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze