26.07.2022, 08:00Lektura na 2 minuty
Plotka

Star Wars Jedi: Survivor z przybliżoną datą premiery i figurkami

Star Wars Jedi: Survivor ukaże się w 2023 roku. Najnowsze plotki mówią o premierze w pierwszych miesiącach.

Star Wars Jedi: Survivor, czyli kontynuacja Jedi: Fallen Order, został oficjalnie zapowiedziany pod koniec maja po miesiącach niepotwierdzonych plotek. Gra ukaże się w przyszłym roku na pecetach i konsolach obecnej generacji. Dokładnej daty nie znamy, ale wedle poprzednich doniesień miałaby się ona odbyć jeszcze w pierwszym kwartale 2023 roku. Do tych spekulacji dołączyło PlayStation Game Size, według którego premiery możemy oczekiwać na przełomie lutego i marca.

Choć produkcja ma już swoją oficjalną stronę na PS Store oraz na Steamie, próżno szukać tam potwierdzenia tej informacji, zatem mimo że brzmi całkiem wiarygodnie, podchodźmy do niej z pewną ostrożnością.

O Star Wars Jedi: Survivor nie wiemy zbyt wiele, choć podstawowe informacje już dostaliśmy. Akcję gry osadzono pięć lat po wydarzeniach z „jedynki”, oczywiście ponownie wcielimy się w Cala Kestisa, na którym ciąży miano jednego z ostatnich rycerzy Jedi w galaktyce. Być może to właśnie ta presja odpowiada za nieco zmieniony wizerunek Rudego, który zdradziła nam nowa kolekcja figurek Hasbro.

Co ciekawe, figurka została wyposażona w blaster, być może czeka nas więc mała odmiana od miecza świetlnego i dostaniemy do niego dostęp także w grze. Na więcej szczegółów musimy poczekać do kolejnej oficjalnej prezentacji od Respawn Entertainment.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1144

Obserwujących8
Brak okładki
Star Wars Jedi: Survivor
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
-
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
-
Star Wars Jedi: Survivor

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane