3
21.03.2022, 09:05Lektura na 2 minuty
Plotka

Star Wars Jedi: Upadły zakon 2 z prezentacją na Star Wars Celebration

Najnowszy tytuł Respawn Entertainment miałby zostać ujawniony już w maju.


Jakub „rajmund” Gańko

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce... A w zasadzie to wcale nie tak dawno, bo trzy lata temu EA powróciło na jasną stronę Mocy i postanowiło godnie potraktować markę "Gwiezdne wojny", wypuszczając wreszcie na rynek wysokobudżetowe doświadczenie dla jednego gracza, bez mikropłatności i tuzina DLC. Na efekty nie trzeba było długo czekać: Jedi: Fallen Order okazał się największym hitem sprzedażowym w dorobku Respawn Entertainment. Po trzech latach już najwyższa pora na kontynuację, czyż nie?

Wiemy, że Respawn tworzy obecnie aż trzy gry osadzone w uniwersum Star Wars, ale skupmy się na Upadłym zakonie 2. Według wiarygodnego źródła, jakim niejednokrotnie okazał się w przeszłości Jeff Grubb, kontynuację przygód Cala Kestisa zobaczymy oficjalnie po raz pierwszy już w maju. Osobiście stawiałem, że EA pochwali się nową grą na tegorocznym EA Play Live, ale skoro już wiemy, że impreza ta nie odbędzie się, pokaz zaplanowano na drugi najbardziej logiczny termin: powracający po dwuletniej przerwie Star Wars Celebration. Impreza odbędzie się w dniach 26-29 maja w kalifornijskim Anaheim.

Jeff Grubb przekazał dobrą nowinę w najnowszym odcinku GamesBeat Decides (przewijamy do 1:38:08):

To potwierdza informacje, którymi wcześniej dzielił się inny z branżowych insiderów, Tom Henderson. W styczniu twierdził on także, że możemy spodziewać się premiery Upadłego zakonu 2 w czwartym kwartale bieżącego roku.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1776

Obserwujących9
Brak okładki
Star Wars Jedi: Fallen Order
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
8.8
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
-
Star Wars Jedi: Fallen Order

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze